slime nasıl olur Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Karışımı sıkı birleşene kadar karıştır. Bunu bir kaşıkla ya da plastik spatulayla yapabilirsin. Kâsenin dibini ve yanlarını sıyırdığından ve her şeyin evire çevire karıştığından tehlikesiz ol.

Karışımı soğumaya buzak. Çocuklarının slime’la oynamasına (ve onu yemesine) cevaz vermeden önce pekçe soğusun. Slime, yüzeylerde leke bırakabilir, o yüzden kesinlikle kolay lekelenen evet da lekelenmesini istemediğin şeylerden, özellikle de meydanda nitelik nesnelerden münezzeh tut.[9]

Kullanmadığın bugün, slime’ı albeni geçirmeyen bir hıfız kabında tut. Her kandırıcı şey kabilinden, bu slime da sonsuza tokuşma dayanmaz. Özellikle bile kesif sık oynuyorsan er evet da geç kurur. Slime kuruyup sertleşmeye kafalayınca atıp yenisini yapma demı gelmiş demektir.

Slime’ının şekillenmeye serladığını göreceksin! Ayrı kaplarda henüz önemsiz miktarlarda slime yapmayı yeğleme edersen boraks solüsyonunu kaplar arasında tay bölüştür.

Boraks tozunu ılık suyla karıştır. Bu slime’ın yutulduğu takdirde zehirli olduğunu unutma. Boraks solüsyonu kullanan çocukların başında dur.

2 çorba kaşığı (15 gram) mıgiz nişastasını bir karıştırma kabına koy. Bu, bulaşık deterjanının kıvamını yoğunlaştıracak ve slime’a dönüştürecek![2] Daha çok bulaşık deterjanı kullandıysan, daha çok mıpeçe nişastası kullanman gerekecek.

Sırf bu yüzden slime suni ve onunla oynama zevkinden mahrum duracak değilsin ya! Gerekenler beş altı şampuan ve ekstra birkaç malzemeden ibaret.

şerik muharrir: wikiHow Kadrosu Bu makale editörler ve mesafeştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından kolektif mukayyettır.

Slime’dan daha bir küme nitelik yap ve benzersiz bir yardım karınin hepsini birbirine karıştır. Bu süreci akdetmek istediğin her renk ciğerin tekrarla. Tüm renklerini yaptıktan sonra bunları birleştirerek kocaman bir ferde yapabilirsin. Renkler çizgili, galaksi benzeri Bu linkte bir hüküm oluşturacaktır.[25]

Akvaryum malzemesi ya da evcil efsanevi dükkânlarından alabileceğin renkli akvaryum kumunu da kullanabilirsin.

Kaynar kez istimal yoksa slime’ı ellerinle karıştırmak bâtınin suyun soğumasını beklemen gerekir. Suyu, mikrodalgaya dayanıklı bir kaba koyabilir ve mikrodalgada 45 saniye ila 1 an ısıtabilirsin.

En macerasız pofuduk balçık sadece tutkal, tıraş kremi ve boraks çözeltisi ile örgülabilir, ama yapkaloriı uzun süre koruyamaz ve kıvrak kokmaz.

Müellif bilgileri wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun çabucak ziyade musannif aracılığıyla ortakça makaslamakldığı manaına gelir. Bu makaleyi oluşturmak yürekin, devir ortamında makaleyi tertip etmek ve iyileştirmek üzere bazenları isimsiz, 57 zat çdüzenıştı.

Müellif detayları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “slime nasıl olur Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar